تقدیر و تشکر سرتیپ خلبان محمود ضرابی دبیر کانون خلبانان ایران از اقامت خوب و خدمات شایسته کارکنان هتل پارسیان کرمانشاه

سرتيپ دوم خلبان، محمود ضرابي، مردي که بهترين سال‌هاي زندگي‌اش را بي‌هيچ هراسي در کابين هواپيماهاي شکاري گذرانده ضمن اقامت چند روزه خود جهت تکریم سرتیپ براتپور از اقامت خود در هتل پارسیان کرمانشاه رضایت داشتند و با نوشتار خود در دفتر یادبود هتل از خدمات ارائه خدمات شایسته توسط مدیریت و همکاران هتلی تشکر و قدردانی نمودند.
سرتیپ ضرابی در متن خود به اصل حفظ سرمایه انسانی اشاره کرده اند :
ثروت اصلی شما نیروی انسانی کارآمد و توانمند بوده و این عامل اصلی جذب میهمان و گردشگران به هتل میباشد

روابط عمومی هتل پارسیان کرمانشاه

اقامت گروه خلبانان سرافراز ارتش جمهوری اسلامی و مراسم تکریم از امیر سرتیپ خلبان فرج اله براتپور

هتل پارسیان کرمانشاه در روزهای جاری، افتخار میزبانی و اقامت گروه منتخب خلبانان غیور ارتش جمهوری اسلامی در طی هشت سال دفاع مقدس را بعهده داشت. . طی مراسم برگزار شده از سوی فرماندهی قرارگاه غرب ارتش، از امیر سرتیپ خلبان جناب آقای فرج اله براتپور ( فرمانده دسته های پروازی عملیات اچ-3) از اسطوره های جنگ ایران و عراق تکریم به عمل آمد.جناب سرتیپ براتپور از اقامت خود در هتل پارسیان بسیار رضایت داشته و با نوشتار خود در دفتر یادبود ميهمانان از ارائه خدمات شایسته توسط همکاران هتل تشکر و قدردانی نمودند.
شایان ذکر است که از این ماموریت که در نوع خود رکوردار عملیات نظامی در جهان است فیلم سینمایی حمله به اچ3 در دهه 70 ساخته شد که یکی از پرمخاطب ترین فیلم‌های دفاع مقدس بشمار می آید.
روابط عمومی هتل پارسیان کرمانشاه

بازدید مدیر عامل محترم هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان از هتل پارسیان

صبح روز پنجشنبه نوزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰، هتل پارسیان کرمانشاه میزبان مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی جناب آقای مهندس قادری بود. در این دیدار جناب آقای قادری در سالن آناهیتا در جلسه ای صمیمانه با مدیران، سرپرستان و پرسنل؛ آرزوی سالی همراه با سلامتی و بهروزی داشتند.
در ادامه مدیر عامل محترم هلدینگ سیاحتی با تاکید بر اینکه همیشه از طریق سامانه 2720 پاسخگوی درخواست های همکاران گرامی هستند ضمن برشماری شرایط صنعت گردشگری در ايام کرونا به حمایت های پرشمار بنیاد مستضعفان و هلدینگ سیاحتی از هتل های پارسیان و همکاران هتلها از جمله امنیت شغلی، پرداختی اعیاد ، تکریم همکاران بازنشسته اشاره نمودند.
آقای مهندس قادری با اشاره به پشتکار و تلاش وافر پرسنل هتل ابراز امیدواری کردند که هتل پارسیان کرمانشاه به یکی از بهترین هتل های کشور مبدل شده و با تلاش گروهی ، شرکت بتواند سهم بیشتری در رسالت اصلی بنیاد مستضعفان که کمک به مستضعفین و رفع تبعیض ها و حمایت از مناطق ضعیف داشته باشد.
ایشان در پایان جلسه به اقامه نماز اول وقت و تلاوت آیات کلام الله مجید به عنوان مهم ترین نکته برای همکاران توصیه نموده و با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان خواستار استفاده هر چه بیشتر از برکات و الطاف خدواند منان در این ماه شدند.
عیدی ویژه آقای مهندس قادری در لحظات آخر جلسه لحاظ نمودن یک ماه پایه حقوق سال 99 برای کلیه پرسنل بود که موجب خشنودی حاضرین جلسه گردید.

روابط عمومی هتل پارسیان کرمانشاه

درختکاری در روز طبیعت نوروز 1400

🌿چو سبزه سبز می‌گردد ز نوروز
به روز سیزدهم، آن روز پیروز
فزون بر سبزی دشت و چمنزار
به جان و دل بگردیم همچو گلزار🌿

💫 همزمان با سيزدهم فرودین ماه سال ۱۴۰۰روز طبیعت با دعوت از میهمانان گرامی اتاق 118 هتل و با حضور مدیر کل محترم جناب آقای رشیدی اقدام به کاشت درخت در محوطه فضای سبز و گرامیداشت روز سیزده نوروز و آیین نیاکان ایران زمین گردید.

روابط عمومی هتل پارسیان کرمانشاه