صبح روز پنجشنبه نوزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰، هتل پارسیان کرمانشاه میزبان مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی جناب آقای مهندس قادری بود. در این دیدار جناب آقای قادری در سالن آناهیتا در جلسه ای صمیمانه با مدیران، سرپرستان و پرسنل؛ آرزوی سالی همراه با سلامتی و بهروزی داشتند.
در ادامه مدیر عامل محترم هلدینگ سیاحتی با تاکید بر اینکه همیشه از طریق سامانه 2720 پاسخگوی درخواست های همکاران گرامی هستند ضمن برشماری شرایط صنعت گردشگری در ايام کرونا به حمایت های پرشمار بنیاد مستضعفان و هلدینگ سیاحتی از هتل های پارسیان و همکاران هتلها از جمله امنیت شغلی، پرداختی اعیاد ، تکریم همکاران بازنشسته اشاره نمودند.
آقای مهندس قادری با اشاره به پشتکار و تلاش وافر پرسنل هتل ابراز امیدواری کردند که هتل پارسیان کرمانشاه به یکی از بهترین هتل های کشور مبدل شده و با تلاش گروهی ، شرکت بتواند سهم بیشتری در رسالت اصلی بنیاد مستضعفان که کمک به مستضعفین و رفع تبعیض ها و حمایت از مناطق ضعیف داشته باشد.
ایشان در پایان جلسه به اقامه نماز اول وقت و تلاوت آیات کلام الله مجید به عنوان مهم ترین نکته برای همکاران توصیه نموده و با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان خواستار استفاده هر چه بیشتر از برکات و الطاف خدواند منان در این ماه شدند.
عیدی ویژه آقای مهندس قادری در لحظات آخر جلسه لحاظ نمودن یک ماه پایه حقوق سال 99 برای کلیه پرسنل بود که موجب خشنودی حاضرین جلسه گردید.

روابط عمومی هتل پارسیان کرمانشاه